piątek, Sierpień 18, 2017

7 porad, jak wyposażyć się na biwak

0

Wakacje powoli dobiegają końca. Nie ma się jednak czym martwić – lato trwa przecież prawie do końca września. To idealna pora na biwak! Wieczory przy ognisku, piosenki grane na gitarze, opowiadanie starych historii – biwak zauroczył już wiele osób. Jeśli wybierasz się na taki wyjazd, musisz wiedzieć, że w polowych warunkach powinieneś być przygotowany na wszystko. Co wziąć ze sobą na biwak? Sprawdź!

Czy parkingi przy lotniskach są bezpieczne?

0

Czy pozostawienie samochodu na kilku dni na parkingu przy lotnisku jest bezpieczne? Czy parkując na takim parkingu możemy mieć pewność, że nic z naszym samochodem się nie stanie?

Zagrożony kosmopolityzm kulinarny Warszawy

0

Restauracje w Warszawie coraz liczniej zdają się ulegać wpływowi mody wykreowanej przez jedną ze stacji telewizyjnych.

Historia Dworca Głównego we Wrocławiu

0

Budynek Dworca Głównego we Wrocławiu to jedna z najstarszych takich budowli w Polsce i w czasie swojego powstania, czyli w latach 1855-1857 była największą w swojej klasie. Dworzec stworzono na potrzeby węzła Kolei Górnośląskiej i Wrocławsko-Poznańsko-Głogowskiej.

Ciesz się chwilą podczas wakacji

0

Ogrom wydatków, z którymi borykamy się na co dzień potrafi przyprawić o ból głowy, a pieniądze znikają tak szybko jak się pojawiają. A zatem jak przestać się martwić i spokojnie wyjechać gdzieś na urlop?

Najlepsze miejsca na spacery w Poznaniu

0

Stolica Wielkopolski – kojarzona z ratuszowymi koziołkami i klubem piłkarskim Lech Poznań – kusi również niezwykle malowniczymi terenami do relaksujących przechadzek. Wybierz się na spacer wokół Jeziora Maltańskiego, przejdź przez osiedle Antoninek, odpocznij w Parku Sołackim, a na koniec zajrzyj do Starego Zoo.

Organizujesz swój urlop? Kieruj się rozsądkiem

0

Organizacja urlopu wcale nie należy do zadań najłatwiejszych. Już sam wybór oferty może okazać się nie lada zagwostką. I choć istnieje mnóstwo biur podróży czyhających na wysoką prowizję, to ich oferty często bywają wyrwane z realności. W takich sytuacjach warto polegać wyłącznie na sobie. Czasem należy zdać się na własną intuicję, jednak zawsze należy pamiętać o tym, by kierować się zdrowym rozsądkiem. A właśnie nim kieruje się przedsiębiorstwo BalticHome – http://www.baltichome.pl/

Pierwszy rowerek – na co uważać, kupując rower dla dziecka?

0

Wybór pierwszego roweru to ważna decyzja, która może zaważyć na tym, jak szybko dziecko nauczy się jeździć na rowerze. Dlatego też do tego typu zakupu należy podejść rozważnie, dowiadując się wstępnie, czym charakteryzuje się dobry rower, by podjąć najlepszą decyzję.

Wakacyjne atrakcje dla dzieci w Warszawie

0

Ostatni dźwięk szkolnego dzwonka oznacza jedno – nasze pociechy zaczynają letni wypoczynek. Warszawa oferuje wiele możliwości na ciekawe spędzenie wakacji. Zapoznaj się z naszym wyborem najlepszych atrakcji dla najmłodszych.

Czy płatności automatyczne są bezpieczne?

0

Płatności internetowe, kiedy pojawiły się kilka lat temu, wśród wielu wywoływały pewne obawy, czy są bezpieczne, czy tak poufne i czy ważne dla nas dane nie zostaną pozyskane przez osoby do tego nieupoważnione. Kolejną usługą były płatności automatyczne, które również nie wśród wszystkich cieszyły się dużym zaufaniem. Czy zatem korzystanie z takich możliwości związane jest z jakimkolwiek ryzykiem?