Czy domki w Niechorzu akceptują zwierzęta

Według oficjalnych danych Polacy mają około 6 milionów psów i 4 milionów kotów. Wielu właścicieli nie wyobraża sobie spędzania wakacji czy nawet przedłużonych weekendów bez swoich pupilów. Problem w tym, że wciąż nie wszystkie obiekty noclegowe akceptują obecność zwierząt. Na szczęście są wyjątki, do których zaliczamy kompleksy domów letniskowych nad polskim morzem. Jeśli szukasz atrakcyjnego miejsca na wyjazd i zastanawiasz się, czy np. domki w Niechorzu akceptują zwierzęta, to odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym artykule.

Informacji zawsze szukaj bezpośrednio u właściciela domku

Zacznijmy od tego, że nigdy nie należy z góry zakładać, iż dany kompleks domków wakacyjnych na pewno akceptuje zwierzęta. Lepiej uniknąć nieprzyjemności i wcześniej po prostu o to zapytać. Informacja na ten temat powinna znaleźć się na stronie internetowej obiektu lub w warunkach oferty. Jeśli nic takiego nie udało się znaleźć, to przed złożeniem rezerwacji dobrze będzie skontaktować się z właścicielem domku i po prostu go o to zapytać.

Czy za pupila trzeba dodatkowo zapłacić?

Tak, właściciele domków letniskowych pobierają dodatkową opłatę za psa czy kota, której wysokość jest uzależniona od wielkości zwierzęcia. Na szczęście w większości przypadków jest to symboliczny koszt, który nie uzasadnia zostawiania pupila pod opieką rodziny czy znajomych.

O czym należy pamiętać planując wakacje z psem czy kotem w domku letniskowym?

To, że dany obiekt akceptuje zwierzęta, nie zwalnia właścicieli z obowiązku opiekowania się swoimi pupilami. Pamiętaj, aby nigdy nie spuszczać psa ze smyczy na terenie kompleksu i nie zostawiać go samego w domku na wiele godzin. Zawsze też miej na uwadze, że inni goście mogą bać się psów, dlatego nie dopuszczaj do sytuacji, w której zwierzę może swobodnie podbiegać do obcych osób. O sprzątaniu po pupilu nie musimy już chyba przypominać.

Te domki w Niechorzu akceptują zwierzęta

Właścicielom zwierząt, którzy nie chcą rezygnować z zabierania pupila na wakacje czy przedłużony weekend, z pełnym przekonaniem polecamy pobyt w Olivina Park w Niechorzu. To kompleks domków wypoczynkowych o nowoczesnej architekturze i bardzo wysokim standardzie pobytu, o metrażu około 70 m2, zlokalizowanych na prywatnych działkach o powierzchni od 150 do 243 m2. Warto podkreślić, że są to domki całoroczne.

Każdy domek wakacyjny w Niechorzu składa się z 3 sypialni, 2 łazienek, w pełni wyposażonej kuchni oraz prywatnego tarasu z ogrodem. Do dyspozycji gości są takie udogodnienia jak m.in. indywidualnie sterowana klimatyzacja czy ogrzewanie elektryczne (w łazienkach podłogowe).

To warto wiedzieć:

Goście Olivina Park mają zapewniony bezpłatny (w wyznaczonych godzinach) dostęp do kompleksu basenowego w sąsiednim Hotelu Amber Park. Lista atrakcji i udogodnień obejmuje również m.in. strefę dla dzieci, strefę SPA w Hotelu Amber Park, profesjonalny kort do padla, restaurację z barem, możliwość zamówienia śniadania do domku czy – w sezonie letnim – bezpłatną podwózkę melexem na plażę lub do centrum Niechorza.

O tym, że Olivina Park jest kompleksem pet friendly, najlepiej świadczy fakt, iż na każdego czworonoga czeka własne legowisko, zestaw misek oraz pyszny przysmak na powitanie.

Dodajmy, że pobyt zwierzęcia jest dodatkowo płatny – symboliczna opłata jest uzależniona od rozmiaru pupila i wynosi od 30 do 50 zł za dobę.

Więcej argumentów, które przekonają Cię do spędzenia urlopu z pupilem w kompleksie Olivina Park w Niechorzu, znajdziesz w artykule na stronie internetowej https://olivinapark.pl/aktualnosci/domki-w-niechorzu-akceptujace-zwierzeta-zatrzymaj-sie-z-pupilem-w-olivina-park-94.

Jak zarezerwować pobyt w Olivina Park?

Na dobry początek zapoznaj się ze szczegółami oferty Olivina Park, w tym z dostępnymi domkami, których standard i lokalizacja (zaledwie 10 minut spacerem od plaży w Niechorzu) z pewnością Cię zachwycą.

Pobyt w dogodnym terminie możesz zarezerwować online na stronie internetowej kompleksu, zyskując pewność otrzymania najkorzystniejszej ceny – olivinapark.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here