Zamek Gniew

Podróżowanie całą rodziną to świetny pomysł na zbliżenie się do siebie, jak również zawężenie więzi rodzinnych. Wspólne wyjazdy mogą również posiadać waloru edukacyjne, rozrywkowe oraz kształcące sprawność i aktywność ruchową. Gdzie na weekend z dziećmi w Polsce? Jak zorganizować wspólny czas?

Zabawa, odpoczynek, wspólne rozmowy i podróże to świetna okazja zjednoczenia rodziny. Wybór ciekawego i atrakcyjnego miejsca to nie lada wyzwanie, gdyż nasz region mieści w sobie wiele wspaniałych rejonów.

Jedną z unikalnych propozycji jest hotel na weekend z dziećmi – zamek-gniew.pl (https://www.zamek-gniew.pl/blog/hotel-na-weekend-z-dziecmi). Gdzie znajduje się obiekt? Jakie są jego zalety? Co ciekawego można robić w okolicy?

Rodzinny wypad na weekend powinien być dobrze przygotowany. Odpowiedni nocleg, pożywienie, dostosowany plan dnia pozwoli cieszyć się każdą minuta wyjazdu.

Zamek Gniew to bardzo klimatyczne miejsce, znajdujące się w województwie pomorskim, przy samym ujściu Wierzycy do Wisły. Zamek ten to część średniowiecznego kompleksu oferujący pokoje gościnne oraz wiele ciekawych atrakcji. Hotel w Gniewie to bardzo dobrze przygotowany obiekt wypoczynkowy w potężnej twierdzy krzyżackiej. Obiekt oferuje swoim gościom komfortowe, wygodne i przystosowane do pobytu z dziećmi pokoje, jak również unikalną strefę SPA, zwiedzanie zamku oraz sale konferencyjne i weselne. Ponadto na terenie budynku znajduje się nowoczesna sala zabaw dla dzieci – „Zamkowy Kids Club”. Miłośnicy rozrywki, również znajda dla siebie kawałek przestrzeni. Mogą oni zaczerpnąć świetnej zabawy w specjalnie przygotowanej kręgielni zamkowej.

Rodzinny wypad na weekend z pobytem w owym zamku to niezapomniane chwile, które pozostaną w pamięci niejednego turysty.

Nocleg w hotelu to doskonała okazja do zwiedzania okolicznych atrakcji. Podczas wyjazdu można nacieszyć się pięknymi widokami, jak również skorzystać z niebanalnych atrakcji takich, jak:

– zwiedzanie Muzeum Kapsla,
– spacer po Starym Mieście,
– Kościół św. Mikołaja,
– zwiedzanie Zamku Krzyżackiego,
– Sanktuarium Maryjne i wiele innych.

Podczas pobytu w Zamku można zapoznać się z historią miejsca, jak również zwiedzić zamkową izbę tortur czy obejrzeć wystawę dawnych narzędzi i technik katowskich.

Wyjątkowy weekend w Gniewie to idealne rozwiązanie na odpoczynek połączony z nauką, poznawaniem i zwiedzaniem. Luksusowe warunki, smaczne wyżywienie oraz ciekawe i dostosowane do potrzeb klientów atrakcje uzupełniają charakter całego wyjazdu. Pobyt na terenie hotelu zadowoli nawet najbardziej wymagające rodziny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here