Wiosenne weekendy za miastem

Idzie wiosna, a wraz z nią cieplejsze dni i weekendy zachęcające do wypadów za miasto. Czy znacie coś lepszego niż błogi wypoczynek na łonie natury? Zastanawiacie się, gdzie jechać na taki wiosenny wypad? Podpowiadamy, jakie jest idealne miejsce na wyjazd dla par, singli i rodzin z dziećmi. To tutaj znajdziesz cel swojej podróży – zapraszamy na Mazury!

Mazury – cud natury!

Jak wiele można zmieścić w tym powiedzeniu. Tylko tutaj znajdziesz, tak bogatą faunę i florę. Nie bez przyczyny mówi się, że Mazury to Kraina 1000 Wielkich Jezior. Wiedzieliście, że większość jezior jest połączonych są ze sobą licznymi kanałami? Łączą się one w piękne szlaki, które są doceniane przez żeglarzy i kajakarzy. Ponadto na Mazurach znajduje się wiele rezerwatów z dziką przyrodą np. rezerwat żubrów czy niedaleko Mikołajek w okolicznych wsiach jest realizowany program Natura 2000 i znajdują się miejsca lęgowe żółwi błotnych.

Bogata oferta turystyczna

Na Mazurach znajduje się bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura hotelarsko-rekreacyjna. W związku z tym jest to świetne miejsce, zachęcające do wiosennego wyjazdu. Wiele rodzinnych hoteli na Mazurach swoją ofertą mobilizuje do wspólnego wypoczynku na łonie natury. Single i pary również znajdą coś dla siebie. Wyjeżdżając z rodziną, a przede wszystkim zabierając na wiosenny wypad dzieci, musisz zwrócić uwagę na to, aby usługi hotelowe były odpowiednie. Hotel dla dzieci także na Mazurach będzie wyróżniał się bogatą ofertą animacyjną, zapleczem basenowym i udogodnieniami dla dzieci np. w restauracji. Natomiast chcąc wypocząć z dala od dzieci, przeglądając oferty, skup się bardziej z hotelami z rozbudowanym SPA. W obu przypadkach zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej hotelu Mikołajki Resort w Jorze Wielkiej www.mikolajki-resort.pl

Mazury

rodzinny hotelu na Mazurach

Dodatkowe atuty pobytu nad jeziorem

Szukając rodzinnego hotelu na Mazurach, pamiętaj, że nie musisz ograniczać się wyłącznie do spędzania czasu na terenie obiektu. Wiosenny wyjazd daje już spore możliwości zagospodarowania czasu. Jeśli lubisz robić zdjęcia to nigdzie nie znajdziesz tylu pięknych kadrów co na Mazurach. Dzika przyroda, leśne dróżki i nieznane zakamarki, sprawią, że twój rodzinny wyjazd będzie miał piękną pamiątkę w postaci nietuzinkowych zdjęć. Można wybrać się także na szybką przejażdżkę łodzią motorową lub jeśli nie jesteś fanem szybkości, proponujemy elegancki rejs statkiem, ponieważ wiosenna pogoda sprzyja takim atrakcjom.

Pamiętajcie, wiosna to najpiękniejszy czas na urlop czy krótki wypad. Pomyślcie jak przyjemnie jest pospacerować i poobserwować przyrodę. Naładować baterie wiosennym słońcem. Taki wolny czas jest nieoceniony nie tylko dla naszego zdrowia psychicznego, ale również dla podtrzymania prawidłowych relacji rodzinno – partnerskich. Zachęcamy odwiedzić dzikie Mazury i po napawać się pięknem budzącej się do życia przyrody, a przy okazji zrelaksować się chociażby w rodzinnym hotelu właśnie na Mazurach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here