Domki letniskowe w Jarosławcu nad morzem

0
1773

Wczasy nad morzem to przyjemność, na którą pracujemy cały rok, by móc w pełni korzystać z uroków plaż, kąpieli słonecznych i morskich. Polskie morze daje turystom to, co ma najlepszego. Piaszczyste kąpieliska, wędzarnie ryb i domki nad morzem. Sieć hotelowa gotowa jest od dawna na przyjęcie pierwszych gości, kiedy tylko pogoda na to pozwoli.

Jarosławiec — wybrzeże środkowe

Wieś leży na Wybrzeżu Słowińskim w województwie zachodniopomorskim, powiecie sławieńskim i gminie Postomino. Dawniej rybacka wieś aspiruje do miejscowości wczasowo-rekreacyjnej. Najbliższym dużym miastem jest położone o zaledwie dziesięć kilometrów Darłowo.

Do wyboru domki nad morzem

Chcąc wypocząć gruntownie i wrócić do domu ze wspomnieniami wartymi zachowania w pamięci polecamy wszystkim wybierającym się na urlop w tym roku, by wzięli pod uwagę ofertę na domki letniskowe nad Bałtykiem.

Oferta jest solidna i pozwala zamieszkać w samodzielnym obiekcie, drewnianym lub murowanym w zależności od lokalizacji i możliwości właściciela. Ośrodki wypoczynkowe zapewniają możliwość wybrania spośród dużej ilości różnych obiektów. Domki w Jarosławcu zazwyczaj drewniane dostępne są w różnej konfiguracji organizacji wewnętrznej. Dlatego rodziny nawet z dużą ilością pociech znajda dla siebie odpowiednie lokum, zapewniające odpowiednią ilość miejsca dla wszystkich członków rodziny.

W obu wydaniach organizacyjnych można znaleźć wiele wygody. Oddzielnie zlokalizowane domki pozwalają na zachowanie intymności i spokoju wypoczynku ludziom na szczególnie stresujących stanowiskach.

Ośrodki wypoczynkowe dają więcej możliwości dla kontaktów międzyludzkich.

Kto powinien pojechać do Jarosławca

Jeśli kiedykolwiek korzystaliście z oferty domków letniskowych wiecie, że dają poczucie niezależności. W porównaniu z hotelami przestrzeń przeznaczona do wypoczynku jest do wyłącznej dyspozycji lokatorów. Jest to rozwiązanie trafne dla kogoś, kto ceni sobie spokój i atmosferę domowego zacisza. Wiejski spokój i styl nadmorskiego kurortu pozwala na odcięcie się od spraw pozostawionych w domu i pracy. Nic tak nie sprzyja wypoczynkowi, jak wielokilometrowy dystans dzielący człowieka od jego domowych i pracowniczych obowiązków.

W Jarosławcu mają rozsądne ceny

Oferta jarosławskich hotelarzy nie odbiega od poziomu kształtującego się w pozostałych miejscowościach wczasowych wybrzeża. Tanie domki nad Morzem Bałtyckim w Jarosławcu oferowane są w cenie od kilkunastu złotych za dzień pobytu dla osoby. Rynek reguluje ceny na średnim poziomie dostępnym dla przeciętnego nabywcy. Poszukujący wyższych standardów również znajdą coś odpowiedniego.

Jarosławiec w skrócie

Jarosławiec słynie z corocznego Biegu po plaży. Przybywa na niego mnóstwo sportowców amatorów z kraju i zagranicy. Organizacja biegu jest możliwa, od kiedy przebudowano tereny nadmorskie. Plaża dotąd usiana kamieniami zamieniła się w piaszczysty teren rekreacyjny. Po wybudowaniu piaszczystej ostrogi z piasku przywiezionego z innych miejscowości nadmorskich powstała rozległa plaża wbijająca się głęboko w morze wzdłuż ostrogi palowej.

W Jarosławcu funkcjonują dwa kąpieliska strzeżone.

Pięknym akcentem marynistycznym utrzymanym w stylu starej architektury funkcjonalnej, związanej z żegluga morska jest latarnia morska z początków XIX wieku. W Jarosławcu znajduje się Muzeum Bursztynu. Dobra naturalnego, które przez wieki sprowadza w te rejony tłumy kupców. Muzeum jest jedyne w swoim rodzaju pokazują historię bursztynu w odmienny sposób. Najcenniejszym eksponatem jest głowa bursztynu ważąca prawie trzy kilogramy.

Źródło: https://www.przymorzu.pl/noclegi/domki-letniskowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here