Hotel SPA – relaks dla całej rodziny

Zdecydowana większość osób pracujących zawodowo zmaga się z problemem ciągłego braku czasu. Ilość obowiązków wynikających z zatrudnienia nierzadko jest na tyle duża, że wymaga poświęcenia dodatkowych godzin. Oczywiście chwila opuszczenia miejsca pracy wcale nie jest jednoznaczna z możliwością odpoczynku. Zakupy spożywcze, odbiór dzieci z przedszkola/szkoły, sprzątanie… Gdy mamy wreszcie chwilę dla siebie często okazuje się, że zmęczenie dosłownie zwala nas z nóg. Warto dodać, że tak szybkie tempo życia negatywnie odbija się zarówno na naszym zdrowiu, samopoczuciu, jak i relacjach z rodziną. Właśnie dlatego warto – przynajmniej raz w ciągu miesiąca – wyjechać z najbliższymi do nadmorskiego hotelu SPA. Dlaczego akurat tam?

SPA dla rodziców…

SPA dla rodzicówCzy wiesz, że już sama bliskość morza przyczynia się do poprawy stanu zdrowia? Zarówno morskie powietrze, jak i piasek oraz woda wywierają niezwykle korzystny wpływ na organizm człowieka. Wystarczy dodać do tego pobyt w hotelu SPA, by w ten sposób otrzymać gotowy lek na przemęczenie, nagromadzony stres i natłok obowiązków.

Pobyt w hotelu SPA to prawdziwa atrakcja dla dosłownie całej rodziny. Wybrane ośrodki tego rodzaju posiadają w swoich ofertach zabiegi dostosowane zarówno do potrzeb kobiet, jak i mężczyzn. Oczywiście hotel hotelowi nierówny. Jeśli zależy ci na naprawdę wysokiej jakości, która będzie szła w parze z przystępną ceną to wybierz pobyt w Neptuno Resort & SPA. Oferta ośrodka jest niezwykle rozległa, co niejako automatycznie rozwiązuje problem braku interesujących nas zabiegów. W gabinecie odnowy skorzystamy z różnego typu masaży wykonywanych przez terapeutę, jak również licznych rytuałów pielęgnacyjnych, a także zabiegów kosmetycznych. Poza tym Neptuno Resort & SPA organizuje cyklicznie sesje jogi. W trakcie lata odbywają się ona na malowniczych wydmach, natomiast w sezonie zimowym zostają przeniesione na przytulną salę zajęć.

…i dla najmłodszych

i dla najmłodszychNeptuno Resort & SPA to ośrodek przyjazny rodzinie. Dowód? Otóż w VIII edycji prestiżowego konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie ośrodek Neptuno – jako jedyny spośród 66 hoteli – otrzymał aż 3 wyróżnienia. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość atrakcji przygotowanych z myślą o potrzebach najmłodszych gości. Na dzieci czekają bowiem przedstawienie cyrkowe (organizowane w sezonie letnim), teatrzyk lalkowy czy też Klauni Kulki Show czyli niepowtarzalne widowiska rozrywkowo – estradowe. Na terenie ośrodka znajduje się także plac zabaw wyposażony w atestowane urządzenia, a także sala z mnóstwem zabawek oraz telewizorem plazmowym i konsolą gier Xbox Kinect.

Chwile spędzane z rodziną są bezcenne. To właśnie one umacniają łączące was więzy i sprawiają, że nawet największe problemy znikają bez śladu. Jeśli więc czujesz, że najwyższa pora na odpoczynek, to nie czekając dłużej spędź wakacje nad morzem z dzieckiem. Oczywiście taki wyjazd można zorganizować o każdej porze roku. W końcu polski Bałtyk jest tak samo piękny latem, jak i wiosną, jesienią czy nawet zimą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here