Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej coraz bliżej. Zapraszamy wszystkich miłośników tego emocjonującego sportu do kibicowania! Szukasz dobrego miejsca do obejrzenia meczu – zapraszamy do Lazurowego Brzegu!

Może nad morze

Myślisz, że podczas MŚ nie warto ruszać się z domu, żeby nie przegapić meczu? Nic podobnego.

Warto wybrać miejsce ze Strefą Kibica, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina czy znajomi, będziecie mogli cieszyć się udanym urlopem i wspólnie celebrować to wydarzenie.

W Strefie Kibica w Lazurowym Brzegu w Mielenku czeka na Was moc atrakcji. Specjalnie dla Was, została przygotowana wiata ze sprzętem, na którym wygodnie obejrzycie wszystkie rozgrywki. Dobra zabawa murowana!
Strefa Kibica w Lazurowym Brzegu gotowa na MŚ 2018 w każdą pogodę!

Więcej szczegółów możesz znaleźć tutaj: www.lazurowybrzeg.pl

Wypad nad morze pomoże Wam wypocząć i naładować akumulatory. W ciągu dnia możecie wylegiwać się na plaży i korzystać z uroków pięknej pogody a wieczorem przeżywać piłkarskie emocje czy spacerować po okolicy. Tutaj na pewno nie będziecie się nudzić.

Co z dziećmi

Wypad nad morze brzmi kusząco, perspektywa oglądania meczu na świeżym powietrzu również, ale zastanawiasz się, co z dziećmi? Spokojnie, o nich też pomyślano.

Wiata i teren ośrodka Lazurowy Brzeg z bawiącymi się dziećmi

Na terenie ośrodka znajdziesz plac zabaw z dostępem do piaskownicy, trampoliny i boisk oraz niezbędny sprzęt sportowy. Dzięki temu Twoje dziecko będzie wesoło bawiło się na świeżym powietrzu, a Ty obejrzysz mecz bez „tato, nudzi mi się!”.

Dodatkowo, towarzystwo innych dzieci sprawi, że Twoja pociecha spędzi czas na wesołej zabawie z innymi gośćmi ośrodka. Dzieci mają tu dobre warunki do integracji, więc szybko się zaprzyjaźniają i spędzają razem całe dnie.

Zabawa w Lazurowym Brzegu trwa w najlepsze

Teren ośrodka jest ogrodzony, więc nie musisz się martwić, że Twoje dziecko się zgubi. Możesz odpoczywać, oglądać mecz lub czytać książkę, podczas gdy Twoje dziecko biega i bawi się z innymi dziećmi.

Razem raźniej

Jesteś singlem? Dobrze wiemy, że zwycięstwo smakuje lepiej, jeżeli możesz się nim z kimś podzielić. Dlatego zapraszamy do Lazurowego Brzegu, gdzie nawiążesz nowe znajomości i poznasz innych fanów piłki.

W przyjaznej atmosferze, w towarzystwie zimnego piwa i przekąsek, przeżyjesz niezapomniane emocje i nawiążesz nowe przyjaźnie? Nie wiesz, kogo mógłbyś zabrać ze sobą na wakacje? Przyjedź na wakacje do Lazurowego Brzegu a w przyszłym roku wrócicie tu razem!

Zdjęcia udostępniono dzięki uprzejmości ośrodka Lazurowy Brzeg z Mielenka, oferującego komfortowy wypoczynek nad morzem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here