Południowa część Polski każdego roku przyciąga turystów krajowych i zagranicznych. Liczba osób, które na miejsce wymarzonego urlopu decydują się wybrać ten zakątek Europy, wciąż rośnie. I czemu tu się dziwić. Szeroki wybór atrakcji znajdzie tu każdy wczasowicz. Od niewielkich wzniesień, na których prowadzi się wypas owiec po wysokie szczyty, jakie pragnie zdobyć każdy miłośnik górskich wędrówek; od małych źródeł z krystalicznie czystą wodą po duże zbiorniki wodne — region ten obfituje w niespodzianki. Cóż więcej potrzeba, aby przeżyć wymarzonego wakacje?

Odkryj piękno Beskidu Śląskiego

Wyjątkową częścią zachodnich Karpat są Beskidy. Łatwo dostępne, poprzecinane licznymi szlakami turystycznymi, mają doskonale zorganizowaną sieć hoteli i schronisk.

Pomimo, że to góry łatwe nawet dla niewprawnych turystów, znaleźć tu można jeszcze wiele dzikich zakątków, spotkać jelenia, sarnę, a nawet niedźwiedzia czy wilka. W zimie niezapomnianym przeżyciem będzie kulig przy świetle księżyca, latem — widok z Baraniej Góry na Tatry. Beskidy pozwalają cieszyć się ich pięknem w każdą pogodę. W skali całego kraju jest tu najwięcej słonecznych dni w roku, a średnia temperatura pozostaje najwyższa.

Komfortowe wakacje na łonie przyrody

Czyste powietrze i nieskażona natura; dlaczego nie pozwolić sobie jeszcze na trochę luksusu? Hotel spa w górach może okazać się idealną okazją do naładowania akumulatorów przed powrotem do obowiązków zawodowych, spędzenia czasu z rodziną lub ucieczką od monotonii. Takich obiektów pojawia się coraz więcej, wraz ze wzrostem zainteresowania hotelami o wysokim standardzie. Starają się one wychodzić naprzeciw potrzebom świadomych klientów. W Beskidach warto zwrócić uwagę na propozycję Hotelu Olympic. Obiekt ten położony jest w Ustroniu i niedaleko Wisły. Oferta pakietów pobytowych i rezerwacje dokonane z odpowiednim wyprzedzeniem pozwalają oszczędzić przy planowaniu urlopu w tym pięknym miejscu.

Hotel z klasą

Hotel Olympic to nowoczesny hotel spa w górach, który zawdzięcza swój sukces indywidualnemu podejściu do każdego z gości. Prawie sto klimatyzowanych pokoi o wysokim standardzie, baseny, jacuzzi, sauny i łaźnie, kręgielnia a dodatkowo specjalne pokoje zabaw dla dzieci — a to wszystko już wliczone w cenę noclegu!

Mało który hotel spa w górach może pochwalić się tak świetnymi opiniami odwiedzających.

Każdy, kto chce spędzić wakacje w niebanalny sposób, na pewno zwróci uwagę na tego rodzaju ofertę. To doskonała okazja, aby zrelaksować się niemal na łonie przyrody, nie rezygnując przy tym z komfortu. Lokalizacja obiektu w widokowej części Ustronia to spory atut tego hotelu. Kto nie chciałby budzić się każdego dnia rano w pokoju z widokiem na góry? Po pysznym śniadaniu można sobie pozwolić na spacer po Ustroniu albo wejść na pobliską Palenicę. Popołudnie spędzić w basenie, a wieczór na grze z przyjaciółmi bądź rodziną w kręgle. Możliwości jest wiele, ale na mapie jest tylko jedno takie miejsce — Beskidy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here