trasa smakoszy

Małopolska Trasa Smakoszy to propozycja kulinarnej podróży, dla osób które właśnie zwiedzają ten rejon. Województwo małopolskie jest pełne ciekawych miejsc w których można dobrze zjeść, a do tego nacieszyć swoje oczy niezwykłym klimatem. Obiekty, które są zlokalizowane na szlaku to restauracje regionalne, które podają produkty własnego wyrobu i prezentują kulinarne dziedzictwo Małopolski. Jest to znakomita atrakcja dla wszystkich kochających jedzenie. Poniżej została opisana przez nas lista najpopularniejszych restauracji małopolskich.

Źródło: https://www.poprostukasia.pl/ciekawe-miejsca-w-malopolsce-czyli-malopolska-trasa-smakoszy/

Bury Miś – Bukowina Tatrzańska

Bury Miś to restauracja znajdująca się w Bukowinie Tatrzańskiej. Udając się do niej zostaną nam zaserwowane lokalne przysmaki, które nawiązują go górskiego rejonu. Jedzenie w tym miejscu jest bardzo smaczne i domowe. Oprócz tego obsługa, pracująca w tym lokalu jest bardzo miła, a zamówienia są realizowane sprawnie. Lokal posiada dość sporą przestrzeń, dzięki elementom góralskim i futurystycznym pozwala klientowi poczuć wyjątkowy klimat.

Ristorante – Pizzeria Cristina – Zakopane

Pizzeria Cristina znajduje się w Zakopanem, może nie serwuje tradycyjnej kuchni góralskiej, ale za to bardzo smaczną kuchnię włoską. Jest to świetne miejsce, jeżeli przejadła nam się kwaśnica lub grillowany oscypek z żurawiną. W tym miejscu zachwyci nas nie tylko klimatyczny wystrój, ale również wyjątkowy, aromatyczny włoski smak.

Restauracja Koncertowa – Krynica Zdrój

Restauracja Koncertowa znajduje się w Krynicy Zdrój, jest to miejscowość stricte uzdrowiskowa. Jeżeli szukamy wyjątkowej restauracji, w której zostaną nam zaserwowane unikalne dania to świetnie trafiliśmy. Restauracja Koncertowa to miejsce przeznaczone dla prawdziwych smakoszy, którzy gustują w kuchni, która jest wyjątkowa. Smaki, których doświadczymy w tym miejscu nas zaskoczą, ale też rozpieszczą.

Portobello Ristorante – Oświęcim

W Portobello Ristorante w Oświęcimiu czekają na nas dania kuchni włoskiej. Oprócz tego mamy możliwość spróbowania dań kuchni z całego świata oraz tradycyjnych. Jest to świetne miejsce, jeżeli szukamy chwili relaksu we włoskim stylu. Restauracja urządzona jest przytulnie, można powiedzieć, że miejsce jest urocze i wyjątkowe.

Cafe Tramwaj – Tarnów

Kawiarnia Cafe Tramwaj jest miejscem wyjątkowym, chociażby dlatego, że znajduje się jak sama nazwa wskazuje w klasycznym tramwaju. Podczas pobytu w tym miejscu, mamy możliwość podziwiania pięknej panoramy miasta w ścisłym centrum. Jeżeli chodzi o menu, możemy liczyć wyłącznie na pyszną kawę, herbatę oraz domowe wypieki.

Zobacz też: http://www.jonnys.pl/ferie-zimowe-w-malopolsce-moze-warto-wybrac-sie-do-teatru/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here