Niemowlę w podróży - te akcesoria musisz mieć!

Czas wakacji to okres wzmożonych wyjazdów – tych dłuższych i takich jednodniowych. Wyjeżdżając z małym dzieckiem trzeba spakować mnóstwo rzeczy, zgodnie z zasadą: „im mniejszy człowiek, tym większy jego bagaż”. Rodzice niemowląt często miewają kłopoty z upchaniem wszystkiego do samochodu. Potrzebna będzie przecież wanienka, przewijak, wózek, kocyki, pieluszki… Lista jest długa, dlatego polecamy korzystać z nowinek i praktycznych gadżetów podróżnych, które pomogą Ci lepiej i sprawniej się spakować!

Przewijak z pojemnikiem na chusteczki nawilżające

Przewijak Pronto to niezastąpiony produkt na wyjazdy z niemowlakiem. Składa się z kieszeni na akcesoria oraz z szerokiej maty do przewijania. Wszystko to po złożeniu wygląda jak elegancka torebka, którą można przypiąć do wózka, lub wrzucić do większej torby. Kieszeń na akcesoria połączona jest z matą zamkiem błyskawicznym. Kiedy już mata nie będzie potrzebna, można ją odpiąć i dalej używać praktycznej torebki z kieszonkami. Do zestawu dołączony jest także przezroczysty plastikowy pojemnik na chusteczki nawilżające, które przydatne są przecież niemal zawsze i przy każdej okazji.

Leżaczek do kąpieli

Leżaczek do kąpieli Beaba to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie zmieszczą w bagażniku wanienki, lub po prostu nie chcą zabierać jej na wyjazd. Leżaczek zajmuje dużo mniej miejsca i jest niezwykle praktyczny. Można ustawić go w dużej wannie lub w kabinie prysznicowej i szybko oraz bezpiecznie umyć maluszka. Leżaczek wykonany jest z materiału, który po pierwsze szybko dostosowuje swoją temperaturę do temperatury wody, po drugie bardzo szybko schnie, a po trzecie jest zdejmowany i można prać go w pralce.

Lusterko samochodowe

Lusterko samochodowe do pierwszorzędny wynalazek dla rodziców podróżujących samodzielnie ze swoim maluszkiem. Niemowlaki w przenośnym foteliku samochodowym należy zapinać z tyłu, tyłem do kierunku jazdy. Taka pozycja uniemożliwia kontakt wzrokowy z dzieckiem, ale dzięki lusterku możesz podglądać malucha prowadząc jednocześnie samochód. Sterowane lusterko od firmy Ben Bat ma dodatkowo kilka funkcji, które umilają czas maluchowi, takich jak światełka czy muzyka. Kierowca może nimi sterować za pomocą pilota, co jest bardzo wygodne podczas jazdy.

Pojemnik na chusteczki nawilżające

Bez względu na to, jaki gadżet wybierzesz i co spakujesz do bagażnika, na liście niezbędnych rzeczy muszą się znaleźć chusteczki nawilżające. Dzięki nim łatwo utrzymać w czystości zarówno maluszka, jak i rzeczy, z którymi ma kontakt. Chusteczki nawilżające przydają się bowiem zawsze i wszędzie. Dla wygody polecamy trzymać je w specjalnym pojemniku. Dzięki temu nie wyschną, a wyciąganie ich nie będzie sprawiało kłopotu. Bardzo praktyczny i wygodny jest plastikowy pojemnik na chusteczki nawilżające od Skip Hop, a jeśli stawiasz również na elegancję, polecamy materiałowe etui na mokre chusteczki od Beaba.

Lista praktycznych i pomysłowych gadżetów na wyjazd z niemowlakiem jest oczywiście dużo dłuższa, ale jak wiadomo nie łatwo jest kupić wszystkich na raz. My polecamy zacząć od tych najpotrzebniejszych, a niewątpliwie przewijak czy chusteczki nawilżające (które dostępne są m.in.: https://bobomio.pl/pieluchy/eko-jednorazowe/chusteczki) są na liście tych bezdyskusyjnie niezbędnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here