Wakacje na statku - luksusowy odpoczynek czy niezła przygoda?

Przyjemny szum fal morza czy oceanu – ten dźwięk ukoił już wiele zszarganych nerwów. Jest naukowo udowodnione, że przebywanie w pobliżu wody ma zbawienny wpływ na psychikę i organizm człowieka. Dlatego jednym z lepszych pomysłów na wakacyjny wypoczynek jest urlop nad morzem… albo jeszcze lepiej – na statku wycieczkowym. To może być wyjątkowe przeżycie, zarówno dla osób poszukujących czystego relaksu, jak i amatorów niecodziennych wrażeń.

Wypoczynek dla majętnych? Niekoniecznie

Polacy jeszcze kilka lat temu nawet nie myśleli o tym, że wakacje na statku leżą w zasięgu ich ręki. Ten rodzaj wakacyjnego odpoczynku zaczyna jednak być coraz popularniejszy w naszym kraju. Odkryliśmy, że to świetny sposób na zagospodarowanie urlopu, ponieważ pozwala na głęboki relaks, dużo zabawy i bardzo urozmaiconą rozrywkę. To także powiew luksusu, o którym raz na jakiś czas marzy chyba każdy z nas. Biura podróży w swoje oferty coraz chętniej włączają rejsy pięknymi statkami. Oferują urlopowiczom wygodne pokoje, baseny na górnych pokładach, eleganckie restauracje i cumowanie w najpiękniejszych portach. A propozycje nie dotyczą tylko i wyłącznie Europy – cały świat leży w zasięgu. Popularne stają się te najbardziej tropikalne destynacje, zgodnie z powiedzeniem „jak już szaleć, to na całego!”.

Złociste plaże, kokosy i lazurowa woda

Chyba najbardziej malowniczą i niezapomnianą propozycją na wakacje są rejsy po Karaibach. Wycieczka zapewnia niesamowite doznania i z pewnością będzie momentem, który pamięta się do końca życia. Karaiby oferują odwiedzającym cudowne plaże, miejsca nie z tej ziemi. Uczestnicy rejsów, w zależności od rodzaju podróży, będą w stanie doświadczyć wrażeń związanych z nurkowaniem, podziwianiem raf koralowych, leżakowaniem na najpiękniejszych plażach świata. Wyspy karaibskie kuszą także niepowtarzalną przyrodą z mnóstwem kwiatów i tropikalnych owoców. Jeśli chodzi o wycieczkowe rejsy Karaiby są numerem jeden wśród turystów z całego świata, w tym co raz częściej także tych z Polski.

Odpoczynek i zwiedzanie

Dostępne oferty turystyczne zakładają różne scenariusze, nie da się bowiem zwiedzić całych Karaibów i Wys Bahamskich podczas jednego rejsu. Uczestnicy wycieczki mogą przekonać się na własnej skórze o wyjątkowości takich miejsc jak amerykańska Floryda, Haiti, Portoryko, Meksyk, Jamajka, Barbados, Honduras czy też słynna Aruba. Rejsy statkiem to nie tylko relaks – to również aktywny wypoczynek (bogata oferta sportów wodnych), zwiedzanie malowniczych miast portowych, poznawanie nowych kultur czy też zakupy w poszukiwaniu oryginalnych produktów.

Więcej informacji o rejsach turystycznych na http://www.tanierejsowanie.pl/ .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here