Tegoroczny długi weekend majowy stanowi idealną okazję, żeby nadrobić wszystkie zaległości związane z odpoczynkiem. Pozwól sobie wreszcie na chwilę wytchnienia!

Rutyna pracy i ogrom codziennych obowiązków skutecznie wypełniają dzień za dniem. Drobnostki odwracają uwagę od tego co najważniejsze i prowadzą do zaniedbywania relacji rodzinnych i przyjacielskich. Brak czasu dla siebie potęguje zmęczenie i zniechęcenie. Tegoroczny długi weekend majowy stanowi idealną okazję, żeby nadrobić wszystkie zaległości. Pozwól sobie wreszcie na chwilę wytchnienia!

Majówka w hotelu SPA

Chociaż urlop kojarzy się w pierwszej kolejności z podróżami w kierunkach typowo turystycznych, warto rozważyć wyjazd w mniej eksplorowane części kraju. Nie można odmówić uroku górskim przechadzkom albo spacerom brzegiem morza, ale takie lokalizacje mają swoje wady – nie sposób bowiem odpocząć, kiedy na każdym kroku obcuje się z dziesiątkami innych urlopowiczów. Wybór innych lokalizacji nie musi oznaczać przy tym gorszego standardu usług. Przykładowo, jeżeli chodzi o SPA Dolny Śląsk ma w swojej ofercie prawdziwe perełki. Dla wszystkich kochających Wrocław hotel SPA Uroczysko 7 Stawów będzie świetnym wyborem.

Lokalizacja hotelu łączy w sobie to, co najlepsze. Z jednej strony bowiem, obiekt znajduje się w spokojnej, sielskiej okolicy – z drugiej zaś stosunkowo blisko tętniącego życiem miasta. Wybierając się do Goli Dzierżoniowskiej nie trzeba rezygnować z typowo miejskich rozrywek na rzecz błogiego relaksu, ponieważ wszystko to znajduje się w zasięgu ręki. Zapoznając się jednak z ofertą Uroczyska, można być pewnym, że organizowane aktywności nie ustępują w żadnym stopniu wrocławskim atrakcjom. Miłośnicy aktywnego wypoczynku chętnie skorzystają z dostępnych w hotelu rowerów, tras do nordic walking i joggingu lub szlaków pieszych. W przypadku niesprzyjającej aury można wybrać się na basen, skorzystać z sali treningowej lub innych propozycji z programu zajęć sportowych. Po treningu warto oddać się odprężającym, profesjonalnym zabiegu w SPA Uroczyska 7 Stawów. Majówkowa oferta hotelu zawiera możliwość skorzystania z wyjątkowego, rewitalizującego masażu, wykonanego unikalną metodą opracowaną przez specjalistów cenionej marki L’Occitane.

Atrakcje dla całej rodziny

Oferta Uroczyska 7 Stawów skierowana jest nie tylko do osób dorosłych podróżujących samodzielnie lub par, ale również do rodzin z dziećmi. Animatorzy Uroczyska będą czuwać nad pociechami podczas gdy rodzice będą relaksować się w SPA. Na czas majówki dla najmłodszych gości zaplanowano cały wachlarz kreatywnych zajęć plastycznych, w tym malowanie na koszulek i eko toreb. W programie przewidziano także zabawy angażujące całą rodzinę – podczas rozgrywek boule, konkursów i rodzinnej minispartakiady świetnie spędzą czas wszyscy uczestnicy zajęć, bez względu na wiek.

Po aktywnym dniu oraz zabiegach przyjemnie jest spędzić wieczór w komfortowych pokojach hotelu Uroczysko 7 Stawów. Otulone miękkim światłem, przestronne pomieszczenia umeblowano w nowoczesnym stylu. W każdym pokoju znajduje się ekspres, dzięki czemu można wygodnie rozsiąść się na sofie i napić aromatycznej kawy. Na drinka natomiast warto wybrać się do hotelowej Restauracji i Baru, gdzie obsługa zaproponuje trunki najwyższej jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here