Tanie wczasy 2017 - dokąd?

Organizując letni wyjazd zależy nam na tym, by był nie tylko atrakcyjny, ale przede wszystkim również tani. Jeśli już myślisz o wakacjach 2017 i chcesz znaleźć miejsca łączące te cechy, to mamy kilka ciekawych wskazówek.

Polska jest piękna!

W ostatnich czasach większą popularnością od naszego rodzimego kraju cieszyły się podróże zagraniczne. I chociaż Polacy dalej chętnie wyjeżdżają za granicę na wczasy, to coraz częściej przypominają sobie również stare kąty, na przykład nad polskim morzem, gdzie wciąż znajdziemy wiele malowniczo położonych miejscowości, zaspokajających wszystkie potrzeby. Mitem jest, że urlop w Polsce musi być drogi i nie jest komfortowy. To prawda, że w czasie urlopu wielu chce zarobić na najbliższe pół roku, a więc ceny wzrosną. Jeśli jednak będziemy uważnie i rozsądnie wydawać pieniądze nie zbankrutujemy. Już w cenie od czterdziestu złotych za noc znajdziemy czyste kwatery do zamieszkania na czas urlopu. Oprócz tego zamiast samochodem na wczasy możemy pojechać pociągiem, a nawet busem lub autokarem – ceny są często bardzo niskie. Od niedawna mamy również w Polsce możliwość przemieszczania się pomiędzy Wrocławiem, Krakowem a Gdańskiem samolotem. Zamiast w szczycie sezonu na urlop wybierzmy się na przykład pod koniec sierpnia lub we wrześniu – ceny są niższe i jest mniej ludzi.

Skąd brać pomysły na tanie wakacje?

Nieprzebranym źródłem wszelakich ofert jest oczywiście internet. To tu odnajdziemy tanie oferty last minute. Ciekawym rozwiązaniem są również oferty z serwisów oferujących grupowe zakupy. Bywa, że oferty dostępne gdzie indziej po regularnych cenach tam są niższe nawet o osiemdziesiąt procent. Klasycznym przykładem jest serwis Groupon. Nie zawsze jednak warto ufać niektórym ofertom, a wyłącznie tym najbardziej sprawdzonym. Niekiedy wyjazdy rzeczywiście są tanie, ale nie idą w parze z jakością. Ponadto naliczane są ukryte kwoty podatkowe, o których nie mamy pojęcia. Lepiej zatem nie korzystać z podejrzanych serwisów, lecz wyłącznie sprawdzonych i bezpiecznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here