Zwiedzanie Krakowa dla podróżników

Każdy doświadczony podróżnik przyzna, że jednym z najlepszych sposobów na poznanie danego miejsca jest zwiedzanie Krakowa z lokalnym przewodnikiem. Chcielibyście Państwo odkryć najciekawsze sekrety Krakowa, jego zabytków i historii? Chcielibyście zrozumieć fenomen tego pięknego miasta, a przy okazji cudownie spędzić tu czas? Gorąco zachęcamy, rozpocznijcie planowanie pobytu od odwiedzin na portalu Kraków Zwiedzanie!

Kraków Zwiedzanie to nie tylko serwis internetowy prezentujący informacje o mieście, jego historii i atrakcjach oraz publikujący porady dotyczące zwiedzania i piękne galerie zdjęć. Kraków Zwiedzanie to przede wszystkim fantastyczne biuro przewodnickie współpracujące z najwyżej ocenianymi przez turystów, licencjonowanymi profesjonalistami!

Przewodnik po Krakowie – 20 tras zwiedzania!

Nasi przewodnicy przygotowali dla Państwa ponad 20 tras zwiedzania Krakowa i okolic! Oczywiście każda z nich może być podstawą do stworzenia w porozumieniu z Państwem Waszego własnego programu wycieczki idealnie dostosowanego do potrzeb grupy. Fantastyczne spacery po Wzgórzu Wawelskim, Starym Mieście, Kazimierzu, Podgórzu, Zabłociu i Nowej Hucie to nie wszystko, co mamy do zaoferowania! Z nami możecie Państwo odbyć szereg niezwykle ciekawych wycieczek tematycznych (np. śladem najpiękniejszych krakowskich witraży). Z myślą o pielgrzymach przygotowaliśmy zwiedzanie krakowskich sanktuariów, wycieczkę  po mieście śladami Jana Pawła II, wyprawę do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej, zwiedzanie opactwa benedyktynów w Tyńcu. Mamy również specjalne propozycje dla dzieci, rodzin i wycieczek szkolnych, a nawet zwiedzanie pt. Kraków w pigułce przygotowane dla tych z Państwa, którzy spędzają w Krakowie tylko jeden dzień, a chcieliby zobaczyć jak najwięcej. Organizujemy również wycieczki do Kopalni Soli w Wieliczce i Ojcowskiego Parku Narodowego, a także wizyty w Muzeum Auschwitz-Birkenau.

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem – ciekawe zaułki i niespotykane miejsca

Nasi przewodnicy to ludzie pełni pasji. Jeśli interesuje Państwa zwiedzanie Krakowa i nasze doświadczenie przewodnickie, zajrzyjcie do zakładki Portfolio na stronie Kraków Zwiedzanie i poznajcie naszych gości z całego świata! Oprowadzamy w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i szwedzkim. Proponujemy nie tylko tradycyjne piesze wycieczki, ale również zwiedzanie Krakowa dorożką, rowerem, meleksem, segwayem, a nawet PartyBusem. Nasi klienci mogą liczyć na bezpłatną pomoc w rezerwacji noclegów i posiłków w najlepszych dostępnych na rynku cenach! Koszt zwiedzania wynosi już od 150 zł za grupę niezależnie od jej liczebności!

Zapraszamy Państwa do rezerwowania wycieczek w naszym serwisie internetowym. Czekamy również na telefony i maile od Państwa. Natychmiast odpowiadamy na wszystkie wiadomości, służąc radą i pomocą! Więcej znajdą Pastwo na http://krakowzwiedzanie.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here