Draggo House - gdy szukasz noclegu - Kraków hostel

Hostel Kraków Draggo House to miejsce wyjątkowe, tą wyjątkowość widać w każdym jego elemencie, dlatego przed wizytą w grodzie Kraka koniecznie zarezerwuj miejsce w tym hostelu. Poczuj prawdziwy klimat Krakowa, zanocuj na Starym Mieście i miej w zasięg nóg wszystkie, najznakomitsze atrakcje miasta. Kraków dniem i nocą jest piękny, bądź więc blisko wszystkiego, co ma do zaoferowania. Nowoczesne pokoje, doskonałe wyposażenie, brak kosztów dodatkowych (szafki też bezpłatne), pyszne jedzenie i czystość. Draggo House zdecydowanie wygrywa. Nocowanie w Krakowie, jaki Kraków hostel? Tylko w tym miejscu. Jakość obsługi oraz warunków na pięć z plusem. Nawet najbardziej wymagający goście są zadowoleni, sprawdź.

Wyjątkowe miasto, nad którym pieczę sprawuje legendarny smok Wawelski, znane na całym świecie i doceniane przez turystów z każdego zakątka Ziemi… Miasto, które można zwiedzać i podziwiać wciąż od nowa, za każdym razem odkrywając jego cudowne, wyjątkowe miejsca… Miejsce uczty dla koneserów sztuki, miłośników wyszukanych smaków oraz rozrywki na najwyższym poziomie… Są tysiące powodów, dla których warto odwiedzić Kraków. By skorzystać w pełni z uroków tego niezwykłego miasta, warto dobrze zaplanować i wybrać miejsce noclegu. Kraków hostel, to świetna opcja. Oferta hosteli w mieście jest rozbudowana, a tym samym bardzo zróżnicowana. Hostele w Krakowie to miejsca, zlokalizowane zarówno w ścisłym centrum, jak i na obrzeżach. Standard obiektów również bywa różny. Czy są więc jakieś hostele, warte polecenia? Draggo House z całą pewnością wychodzi wśród nich na prowadzenie. Kraków hostel Draggo House, przy Gołębiej, to miejsce z tradycją, położone w odległości około 50 metrów od Rynku Głównego, w którym nowoczesne wyposażenie i dogodne warunki zapadają w pamięć i sprawiają, że goście wracają przy każdej okazji pobytu w Krakowie.

Wybierz Draggo House, bezkonkurencyjnie najlepszy

Dlaczego Draggo House zostawia konkurencję daleko w tyle? To miejsce, w którym chce się przebywać, można prawdziwie wypocząć i poczuć jego magiczny klimat. Kraków hostel z tradycją iście smoczą. Draggo, najmłodszy potomek legendarnego  Smoka Wawelskiego, otacza opieka turystów w swoich podwojach. Logo hostelu zdecydowanie na plus. To co najważniejsze, czyli warunki noclegowe. Hostel w Krakowie oferuje w wysokim standardzie, nowocześnie wyposażone pokoje, dostępne dla gości. Łóżka wyposażone są w termoaktywne materace o grubości 24 cm, jest możliwość ich łączenia. Bezpłatnie dostępne są pościel i ręczniki. Przy łóżkach zamontowano osobiste lampki, znacznie ułatwiające wieczorną lekturę, są też indywidualne stacje ładujące. Pokoje 1 – 2 osobowe, kabinowe, posiadają wygodnie umiejscowioną łazienkę w pokoju. Łóżka w najmniejszych pokojach nie są węższe od pozostałych (80×200 cm). Pozostałe pokoje, mieszczące od dwóch do czterech osób, sześć osób oraz nawet dziesięć osób, są zaaranżowane w taki sposób, aby każdy z gości posiadał indywidualną przestrzeń. Część łóżek umieszczono na antresolach. Łazienki są nowe, minimalistycznie urządzone, na wyposażeniu suszarka do włosów. Goście mogą skorzystać z darmowego Wi – Fi oraz smart TV. Darmowa kawa w kuchni oraz strefa wspólna zachęcają do nawiązywania znajomości.

Kraków hostel Draggo House

Co jeszcze czeka gości Kraków hostel Draggo House?

Poza atutami samych pokoi oraz strefy wspólnej, do dyspozycji gości jest całodobowa recepcja. Dostęp do wszystkich części  hostelu w Krakowie możliwy jest za pomocą jednej karty. Na gości czeka ogród, który w sezonie letnim może posłużyć do wieczornego relaksu przy grillu. Do dyspozycji gości hostelu i nie tylko, Draggo House otwiera restaurację, w której serwowane potrawy oparte są o receptury z notesu smoka Draggo. Uczta smaku to kolejny atut tego miejsca. Po trudach zwiedzania, gdy w ciepłe dni marzycie o wypiciu szklanki zimnego piwa, Draggo House będzie mógł ugościć rzemieślniczym trunkiem, przygotowywanym według starodawnych przepisów. Pub jest otwarty nie tylko dla gości hostelu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here