Rejs wycieczkowy na wakacje

Rejs był do niedawna synonimem luksusu. To powoli odchodzi do lamusa. Coraz większa liczba osób odkrywa, że rejs to znakomity pomysł na wakacje. Nie musimy przebywać tylko w jednym miejscu, a przemieszczając się, mamy dostęp do większej liczby atrakcji. Jeśli wybierzemy rejs jako wczasy z pewnością nie będziemy żałować.

Zalety rejsu statkiem

Wynajęcie statku lub jachtu nie jest dziś niczym zaskakującym. W czasie wycieczki zobaczymy wiele miast, a nawet odwiedzimy kilka różnych krajów, co jest trudniejsze do wykonania, jeśli podróż zaplanowana jest samochodem lub samolotem. Nie musimy martwić się o miejsce noclegowe i dodatkowo za nie płacić. Możemy zabrać ze sobą wszystkie potrzebne rzeczy i nie martwić się o ich limit. Statek to nic innego jak pływający hotel gdzie mamy dostęp do wszystkiego co jest nam potrzebne. Dobrze zjemy, kosztując jedzenia z każdego miejsca, które odwiedzamy. Skorzystamy również także nawet gdy pogoda nie dopisuje, znajdziemy miejsce dobrej rozrywki. Znajdują się tu różnego rodzaju lokale, restauracje, baseny. Zażyjemy również relaksujących masaży i zabiegów upiększających w spa, oraz wiele innych.

Komfort i luksus w kabinie

Kabiny w statku to odpowiedniki luksusowych pokojów hotelowych. Są często w o wiele wyższym standardzie i czystości niż wiele hoteli, które znajdują się na lądzie. Nie musimy obawiać się, że będzie ciasno i niewygodnie, to tylko stereotyp. Kabiny są przestronne, wygodne i z pewnością możemy się w nich dobrze wyspać, aby nabrać sił do nowego zwiedzania. Pokonywanie odległości odbywa się właśnie w nocy, gdy klienci śpią lub zabawiają się na pokładzie. Zanim się spostrzegą, znajdą się w zupełnie innym kraju i mogą od rana rozpocząć zwiedzanie. Nie ma tu miejsca na nudę. Nie martwmy się także o warunki sanitarne. Tak jak w każdym hotelu jest tu toaleta, a statek wyposażony jest duży zapas czystej słodkiej wody, która będzie płynęła z prysznica. Na wycieczkę rejsem możemy wybrać się zarówno po rzekach (Nil, Amazonka) jak i morzach i oceanach (Morze Śródziemne, Pacyfik).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here