Rozrywka na Gran Canarii

Gran Canaria to miejsce stworzone dla rozrywki turystów. To miejsce idealne do tego, by oddawać się niezliczonej ilości rozrywek i aktywności. A przecież to idealnie odpowiada opisowi lata i wakacji. Jest to zatem jedno z lepszych miejsc przeznaczenia na urlop. Z pewnością nie będziemy się tam nudzić.

Dla rodziny i nie tylko

Gran Canaria jest miejscem wyjątkowym pod względem rozrywek. Doskonale odnajdą się tu zarówno rodziny z dziećmi, jak i dobrzy znajomi, którzy chcą po prostu świetnie się zabawić i przeżyć podróż życia. Dzieci z pewnością będą zachwycone poznawaniem fauny i flory Wysp Kanaryjskich. Znajdziemy tu wiele parków, zoo oraz ogrodów botanicznych. To spotkanie ze specjalnie wyszkolonymi zwierzętami, które ku uciesze widowni robią wspaniałe sztuczki. Podziwiać je możemy na przykład w Palmitos Park. Spotkamy tu tak egzotyczne i przyjazne zwierzęta jak delfiny, jak również piękne przykłady kwitnących i zniewalających zapachem kaktusów i orchidei. W innych ośrodkach przyjrzymy się wielbłądom, motylom. Najmłodsi świetnie zabawią się również w Angry Birds Activity Park. Oprócz tego do dyspozycji mamy również parki wodne, a także wesołe miasteczka. Nie tylko dzieci mogą się tu świetnie zabawić, ale także ich rodzice. I będą do tego potrzebowali sporej porcji zimnej krwi.

Rozrywka dla dorosłych

Rozrywka dla dorosłych jest równie rozbudowana, co dla dzieci. Podobnie jak w wielu innych kurortach i tu możemy spróbować nurkowania na głębokości, podczas którego spotkamy ławice ryb oraz leniwie sunące żółwie. Jeśli nie pociąga nas zbytnio ten pomysł, możemy spróbować czegoś bardziej lądowego, na przykład jazdy konnej. Podczas wycieczki zwiedzimy spory kawałek wyspy. Jeśli jednak wolimy się jedynie odprężyć, a jednocześnie zrobić to na świeżym powietrzu to dostępne będą dla nas ogromne połacie pól golfowych. Aby przejść wszystkie przeszkody golfowe trzeba się nieco natrudzić, bo sport ten na Wyspach Kanaryjskich nieco różni się od standardowego uderzania kijkiem w piłeczkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here