Kolonie, półkolonie, obozy… to najczęstsza oferta wakacyjna dla dzieci. Nasze pociechy mają okazję wyrwać się z domu i poznać rówieśników. Podczas takich wyjazdów uczą się nowych rzeczy, wdychają jod nad morzem, zakochują się we wspinaczkach górskich. To wszystko mogą robić też z rodzicami. Energylandia stawia na rodzinne spędzanie czasu, które zbliża.

WAKACJE NIE MUSZĄ UDERZYĆ PO KIESZENI

Często wakacyjny budżet jest mocno ograniczony. Szukamy więc pomysłów na to gdzie warto pojechać w Polsce. Takie wyprawy są tańsze, a przy okazji lepiej poznajemy nasz kraj. Warto usiąść z mapą i poszukać najlepszego miejsca na wyjazd z dziećmi. To niełatwe zadanie. Nie chcemy bowiem, aby nasze dzieci się nudziły… a i sami chcielibyśmy mieć coś dla siebie z takiego wypadku. Energylandia zaprasza do małopolski.

JEŚLI MAŁOPOLSKA, TO KRAKÓW

Możemy zabrać swoją rodzinę, np. do Krakowa. Warto zarezerwować tam noclegi i stworzyć z tego miasta główną atrakcję wyjazdu. To świetny punkt na kolejne jednodniowe wycieczki. Dzieci podczas wakacyjnych wypadów nie lubią za długo siedzieć w jednym miejscu. Zwiedzanie Krakowa można przeplatać więc wizytami w innych miejscowościach. Jednego dnia możemy zabrać je do fascynującej kopalni soli w Wieliczce, a kolejnego do Zatoru. Tam znajdziemy Energylandię, czyli miejsce, w którym spełniają się dziecięce fantazje.

WESOŁE MIASTECZKO NIE TYLKO DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Lunapark oferuje rozrywkę dla całych rodzin. Nawet najmłodsze dzieci znajdą tam coś dla siebie. Specjalnie dla nich stworzono bajkolandię, po której przechadzają się księżniczki, krasnale i postaci z ich ulubionych bajek. Są wiedeńskie karuzele, coś dla małych miłośników motoryzacji, a także zoo safari. Dla pracowników Energylandii bardzo ważna jest wygoda młodych rodziców. Z tego powodu stworzono cichy kącik mamy i dziecka. W tym miejscu możemy nakarmić maleństwo, zadbać o jego higienę lub ukołysać je do snu. Jeśli nasza rodzina kocha rozrywkę wodną, może spędzić trochę czasu w water parku. Tam rodzice mogą poszaleć z dziećmi w basenach, na zjeżdżalniach, przy fontannach. Na pociechy czeka też tajemniczy okręt, ukryte jaskinie oraz przepiękna latarnia morska. W wesołym miasteczku jest także strefa familijna. Tu jednak obowiązuje ograniczenie wzrostu – min. 140 cm. To sektor pełen rozrywki z najwyższej półki. Całą rodziną możemy wybrać się w szaloną podróż roller coasterem, albo spływ wodny. Osoby, które chciałyby podziwiać malowniczy krajobraz ucieszy na pewno kolejka widokowa. Możemy także przenieść się do jednej z dwóch wiosek: szwajcarskiej albo vikingów. Miejsca te zostały tak wystylizowane, że niemal poczujemy zapach alpejskich łąk i staniemy się skandynawskimi wojownikami.

Jak widzicie, wycieczki w Polsce nie muszą być nudne i klasyczne. Możecie zaoferować swoim dzieciom wyjazd ich marzeń, o którym będą opowiadać jeszcze na długo po powrocie do szkoły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here