Wakacje i noclegi w Łazach

Łazy to malownicza wieś położona tuż nad brzegiem polskiego morza. Ta piękna, nadmorska miejscowość, nastawiona jest na oferowanie miejsc i lokali idealnych do spędzania wakacji nad wodą.

Spędzone z rodziną i z małymi dziećmi, czy też w parze (a nawet samemu), wakacje w Łazach muszą być udane. W obrębie miejscowości znajduje się kąpielisko morskie, baseny, zjeżdżalnie, poza tym bogata baza gastronomiczna. Noclegi w Łazach to również nie problem. Wręcz przeciwnie – jest w czym wybierać!

Dlaczego warto wybrać noclegi w Łazach?

Łazy już w okresie międzywojennym były znane z tego, że oferują wypoczynek na wysokim poziomie. Wygoda, czyste powietrze i woda to główne zalety tej miejscowości. Po wojnie taki profil biznesowy wsi został utrzymany. Rozpoczęto wtedy budowę, nowoczesnej jak na owe czasy, infrastruktury noclegowej. Od tamtej pory nieprzerwanie trwa dobra, wakacyjna passa. Ta maleńka miejscowość, licząca około 100 stałych mieszkańców, oferuje noclegi w najróżniejszym standardzie. Co roku powstają tu ośrodki wakacyjne, domki, pola namiotowe, ale również prywatne pensjonaty. Istnieje też możliwość wynajęcia pokojów od mieszkańców Łaz. Urlopowicze mają duży wybór ośrodków, w których mogą spędzić wakacje, co sprawia, że będą się w tym miejscy dobrze bawić zarówno osoby preferujące wczasy luksusowe, jak i te mniej wymagające, ceniące sobie kontakt z przyrodą i aktywny wypoczynek.

Walory przyrodniczo-krajobrazowe: jeszcze jeden powód, by wybrać noclegi w Łazach

Wybór Łaz na miejsce, w którym spędzimy wakacje, jest dobrym pomysłem z kilku powodów. We wsi wytyczono kąpielisko morskie z plażą o długości około 100 metrów. Woda na jego terenie jest regularnie badana i bezpieczna – spełnia restrykcyjne kryteria Unii Europejskiej. Wieś otacza Koszaliński Pas Nadmorski, a okoliczne tereny są ponadto chronione przez program Natura 2000. Nadbrzeże porośnięte jest skarlałym lasem, w skład którego wchodzą głównie sosny, a na plażach spotkać można wiele gatunków mew oraz okazjonalnie – foki. Ponadto podczas urlopu odwiedzić można Rezerwat Przyrody Łazy. Łazy i okolice mają wielkie walory krajoznawcze i przyrodnicze. Są doskonałym miejscem na wypoczynek dla plażowiczów, spacerowiczów, miłośników sportów wodnych i dla wszystkich, którzy zmęczeni pracą, pragną udać się na zasłużony wypoczynek na łonie przyrody.

Jeśli lubisz klimat panujący nad polskim morzem, wybierz noclegi w Łazach http://solaris.turystyka.pl. Ta piękna, malownicza miejscowość da ci wszystko, co potrzebne do wypoczynku. Łazy dają duże możliwości osobom, które zechcą spędzać w nich czas i zaufają wieloletniej tradycji oraz historii tego miasteczka, jako ośrodka wypoczynkowego!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here