Ostatni dźwięk szkolnego dzwonka oznacza jedno – nasze pociechy zaczynają letni wypoczynek. Warszawa oferuje wiele możliwości na ciekawe spędzenie wakacji. Zapoznaj się z naszym wyborem najlepszych atrakcji dla najmłodszych.

Tego lata możesz zafundować swoim dzieciom ciekawe wakacje. Atrakcje dla dzieci w Warszawie to strzał w dziesiątkę! W stolicy na najmłodszych czeka wiele wspaniałych i różnorakich rozrywek. Może warto zrobić swojemu dziecku niespodziankę, zaplanować jednodniowy wypad i wybrać dla wspaniałe i rozwijające atrakcje?

Chyba wszyscy kojarzą Centrum Nauki Kopernik, czyli największe rodzinne centrum naukowe. Jest to miejsce zadziwiające młodzież, dzieci ale także dorosłych. Wrażenie robią wielkie i ciekawe ekspozycje. Nasze pociechy na pewno nauczą się wielu przydatnych rzeczy i zdobędą nowe doświadczenia. Żeby odwiedzić to miejsce, najlepiej jak zarezerwujemy bilety wcześniej. Centrum Nauki Kopernik cieszy się wielką popularnością, dlatego lepiej załatwić wszystko przed przyjazdem na miejsce. W ramach Centrum, działa też Planetarium Niebo Kopernika, gdzie zobaczymy miliony gwiazd. W programie mamy do wyboru pokazy i filmy przeznaczone również dla najmłodszych widzów.

Kolejną atrakcją, którą warto zafundować dziecku są spektakle, które oferuje nam Teatr Małego Widza. W tym miejscu dzieci czują się jak u siebie. Miła i przyjazna atmosfera, a do tego spektakle w których najmłodsi mogą aktywnie uczestniczyć. Warto zapoznać się z ofertą teatru, ponieważ spektakle przygotowywane są dla dzieci już od pierwszego roku życia.

Kolejną ciekawą atrakcją są pokazy fontann w Multimedialnym Parku Fontann. Widowiska odbywają się w porach wieczornych. Piękny pokaz wirujących strumieni wodnych i okolice Zamku Królewskiego sprawiają, że na przedstawienie przychodzą tłumy. Połączenie świateł, muzyki i wody daje niesamowity efekt który warto zobaczyć.

Na koniec coś oryginalnego, a mianowicie Manufaktura Czekolady Chocolate Story. Każde dziecko kocha słodycze, więc taki pomysł na spędzenie dnia będzie na pewno udany. W tym miejscu znajdziemy ciekawe warsztaty dla najmłodszych takie jak robienie własnej tabliczki czekolady. Oprócz tego dzieci poznają cały proces powstawania czekolady, od wyrobu ziaren kakaowca po gotową tabliczkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here