Wszyscy znamy wigilijne spotkania. Pomimo sympatycznej atmosfery oraz wspaniałego jedzenia, czujemy z biegiem lat pewne znużenie tym corocznym rytuałem. Jakkolwiek kochającej rodziny byśmy nie mieli, pragniemy w pewnym momencie coś zmienić w tej świątecznej rutynie. A gdyby tak zabrać najbliższych na Wigilię, której nigdy nie zapomną?

Alpy – bajkowa kraina śniegu

O Alpach często mówi się, że to kraina jak z bajki. I gdy spadnie tam śnieg – trudno się z tym nie zgodzić. Możesz przekonać się o tym osobiście, zabierając rodzinę na siedmiodniową wyprawę, w trakcie której spędzicie wspólnie święta Bożego Narodzenia, a w pozostałe dni będziecie aktywnie wypoczywać i świetnie się bawić! Umożliwia to Beskid Travel, firma mająca duże doświadczenie w organizowaniu tego typu rodzinnych wyjazdów! Korzystając z jej oferty, spędzicie święta wyjątkowo.

Co Was czeka?

W ramach pobytu w Alpach gwarantowane są przedpołudniowe zajęcia narciarskie na stokach (prowadzą je polscy trenerzy) dla dzieci i dorosłych. Jeśli ktoś już potrafi jeździć, nie będzie w tym czasie się nudzić – kilkanaście tras zjazdowych daje łącznie 110 km zjazdów, a na szlaki można łatwo dostać się za pomocą nowoczesnych wyciągów i kolejek. W godzinach popołudniowych można zrelaksować się  w wellness i spa, a na najmłodszych czekają  organizowane specjalnie dla najmłodszych gry, konkursy i zabawy! Spędzenie tego czasu w Austrii to nie tylko wspólne dzielenie się opłatkiem i zasiadanie przy wigilijnym stole, ale również doskonały relaks, który pozwoli nabrać sił przed nadchodzącym nowym rokiem!

Gdzie jechać?

W ofercie Beskid Travel znajdują się trzy lokacje – 4-gwiazdkowy hotel „Zum Holzknecht”, apartamenty „Sterzingerhof” oraz pensjonat „Antik-Wellness-Pension Holzknechthof” – położone na lodowcu Stubai. Jest on  największym austriackim regionem narciarskim, a śnieg pojawia się tu już w październiku i utrzymuje aż do czerwca! Jedną z atrakcji stanowi platforma widokowa na szczycie Top of Tyrol – można podziwiać z niej panoramę Alp z wysokości 3210 m. n. p. m.!

Ile to kosztuje?

Cena takiego wyjazdu różni się oczywiście w zależności od ilości osób oraz miejsca zakwaterowania. Wszystkie szczegóły na ten temat można znaleźć na stronie Beskid Travel – warto odwiedzić ją wcześniej, aby zaplanować niesamowitą wigilię-niespodziankę w atrakcyjnej cenie dla swojej rodziny! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here